Ogłoszenia o pracę

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy

Poszukujemy Dyrektora d/s sprzedaży.
Pracownik  z co najmniej 5 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku samodzielnym (może być to odpowiednik specjalisty/eksperta) lub zarządczym (manager obszaru sprzedaży).
Niezbędna jest przy tym znajomość branży i rynku – precyzyjna obróbka metalu metodą skrawania.

Kluczowe obowiązki to:

  • pozyskiwanie nowych klientów z naszej branży,
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z  dotychczasowymi klientami,
  • zarządzanie 3 osobowym zespołem sprzedażowym (bieżąca obsługa klientów),
  • prowadzenie projektów wdrażających pozyskane zlecenia.
Praca wiąże się z częstymi podróżami służbowymi – także zagranicznymi (częściej Europa,  rzadziej – USA, Japonia).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, optymalnie techniczne,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji, nawiązywania i utrzymania kontaktów,
  • umiejętność posługiwania się językiem technicznym (tak po polsku, jak i w używanym języku obcym),
  • doświadczenie (potwierdzone osiągnięciami) w pozyskiwaniu nowych klientów i projektów (branża produkcyjna),
  • umiejętności organizowania pracy zespołu i zarządzania nim,
  • doświadczenie w korzystaniu z zintegrowanego systemu zarządzania ERP (typu SAP),
  • bardzo duża samodzielność w planowaniu pracy własnej (także wobec możliwości pracy zdalnej – poza siedzibą spółki),
  • umiejętność  prowadzenia projektów koordynowanych z innymi działami  przedsiębiorstwa,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, pożądana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację biznesową,
  • biegłość w wykorzystaniu   biurowych narzędzi informatycznych (także do  zdalnego zarządzania zespołem  pracowników i raportowania).
  • gotowość do opanowania informacji technicznych dotyczących naszego przedsiębiorstwa (maszyny, zdolności techniczne i technologiczne, opanowane procesy obróbcze).

OFERUJEMY:

  • Rynkowe wynagrodzenie z istotną premią  za pozyskane i wdrożone projekty. Umowa o pracę. Możliwa jest także wersja B2B.
  • Samochód, mieszkanie służbowe (w przypadku pracy z innej lokalizacji), pakiet socjalny (z ubezpieczeniem medycznym na poziomie premium włącznie).
  • Możliwość pracy  zdalnej (1-2 dni w tygodniu w siedzibie w firmy).
  • Bardzo dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Możliwość stałych szkoleń i rozwoju – także z wykorzystaniem potencjału holdingu MANGATA (współpraca z innymi spółkami naszej grupy).

INFORMACJE O FIRMIE

MASTERFORM Spółka z o.o. to polska firma z kilkudziesięcioletnią  historią, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej MANGATA.
Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metalu  skrawaniem. Zatrudniamy ponad 200 osób.
Produkujemy bardzo zaawansowane technicznie  elementy dla  kluczowych klientów z branży  (przemysł maszynowy, automatyka, roboty przemysłowe, automotiv).
Pracujemy zgodnie z normami IATF.

FORMA KONTAKTU

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji o treści:

“Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przez okres 2 miesięcy, przesłanych w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko dyrektora sprzedaży .

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie.”

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoją aplikację na masterform@masterform.pl

Główne zadania:

  • Obsługa obrabiarek CNC / drutowej / szlifierek pneumatycznych / tokarek manualnych
  • Wykonywanie detali wg dokumentacji
  • Kontrola detali narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Oczekiwania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00.-7.00)

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego – dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wycieczki, bilety do kina
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Oferujemy:

created by connectthedots