Notice: Undefined index: prigod in /home/masterfor/www/administrator/.md5 on line 733
Tomasz Jurczyk - Masterform Grupa Zetkama Spółka z o.o.

Tomasz Jurczyk

Członek Rady Nadzorczej

https://graduate.uofk.edu/user/diploma.php?sep=homework-help-for-college homework help for college candide voltaire essay http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=descriptive-essay-about-a-best-friend descriptive essay about a best friend http://cs.gmu.edu/~xzhou10/semester/phthisis-bulbi-ou.html phthisis bulbi ou Wykształcenie: http://cs.gmu.edu/~xzhou10/semester/thesis-defense-length.html thesis defense length honors thesis elon Tomasz Jurczyk posiada wykształcenie handlowo-ekonomiczne, w 1996 zdał egzamin państwowy i otrzymał Dyplom Członka Rad Nadzorczych Jednoosobowych Spółek Skarbu Państwa oraz w Spółkach z Udziałem Skarbu Państwa. history of fashion essay order of descriptive essay http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=my-weekends-essay my weekends essay research argument essay sample Doświadczenie zawodowe: type an essay online http://www.cs.odu.edu/~iat/papers/?autumn=help-my-essay help my essay Tomasz Jurczyk pracował kolejno: i am essay 1990 - 1996 PHPU „TiM” Sp. z o.o Specjalista obrotu towarowego
1995 – 1998 CIN CIN Sp. z o.o Dyrektor d/s organizacji i produkcji Członek Zarządu
1995 – 2001 PHPU „TiM” Sp. z o.o Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Członek Zarządu
1998 - 2005 „Rodzinny Dom” Sp. z o.o Wiceprezes Zarządu
2001 – 2004 „TiM” S.A Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Wiceprezes Zarządu
2005 - nadal „TiM” S.A Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Prezes Zarządu

Ponadto Tomasz Jurczyk zasiada w Radzie Nadzorczej ŚRUBENA UNIA S.A. w Żywcu od 2006 roku, Radzie Nadzorczej Kuźnia Polska S.A. od 2008 roku, Radzie Nadzorczej MCS sp. z o.o. w Żorach od 2009 roku, Radzie Nadzorczej ARMAK sp. z o.o. w Sosnowcu od 2011 roku, Radzie Nadzorczej Avallon MBO S.A. w Łodzi od 2005 roku, Radzie Inwestorów AVALLON MBO FUND, Radzie Nadzorczej Techmadex S.A. w warszawie od 2014 roku oraz Radzie Nadzorczej MASTERFORM S.A. od 2015 roku.

Tomasz Jurczyk jest udziałowcem lub akcjonariuszem wyżej wymienionych spółek, w których pełni funkcję Prezesa lub zasiada w Radzie Nadzorczej.

Tomasz Jurczyk nie prowadzi działalności konkurencyjnej względem Spółki ZETKAMA S.A. jako wspólnik, nie jest członkiem organu spółki konkurencyjnej w stosunku do Spółki ZETKAMA S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

online tutorial and homework help for o levels