Technicznie

Masterform Spółka z o.o. specjalizuje się w precyzyjnej obróbce wiórowej przy pomocy obrabiarek sterowanych numerycznie. Na wyposażeniu posiadamy automaty tokarskie CNC, tokarki CNC, frezarki CNC i szlifierki CNC.

Technicznie rzecz biorąc pracujemy na maszynach Famot, Mazak,Citizen, Okuma, Okamato, Star, Tornos, Hermle, Dmg, Macc, Mitutoyo, Zeiss, Tsugami oraz Doosan które precyzjnie przedstawiamy w parku maszynowym. Posiadamy automatyczną linię obróbki pistonów do kompresów klimatyzacji samochodowych, stanowisko montażowe elementów pomp próżniowych oraz stanowisko montażlwe zespołów uszczelnień do sprężarek powietrza.

Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością, która ma dla nas wielkie znaczenie, dlatego posiadamy liczne certyfikaty zaświadczające o naszej rzetelności.

Jakość jest istotna ze względu na charater naszych wyrobów. Obrabiamy różnorodne materiały jak stale, stale nierdzewne i żaroodporne, brąz, miedź, aluminium, tworzywa, odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego oraz mosiądzu.

Wyroby wykonywane są z obróbką powierzchni : galwaniczną, lakierniczą, cieplną.

Precyzja i haptyka w sprawie naszych wyrobów ma znaczenie.

Dlatego też nasza praca podlega ciągłej kontroli i procesom doskonalenia.