Notice: Undefined index: prigod in /home/masterfor/www/administrator/.md5 on line 733
Tomasz Jurczyk - Masterform

Tomasz Jurczyk

Członek Rady Nadzorczej

http://www.cs.odu.edu/~iat/papers/?autumn=cheap-essay-writing-services-uk cheap essay writing services uk english extended essay example http://www.cs.odu.edu/~iat/papers/?autumn=homework-help-essay-writing homework help essay writing http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=leadership-styles-essay leadership styles essay Wykształcenie: good essay writing company http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=foster-care-essay foster care essay Tomasz Jurczyk posiada wykształcenie handlowo-ekonomiczne, w 1996 zdał egzamin państwowy i otrzymał Dyplom Członka Rad Nadzorczych Jednoosobowych Spółek Skarbu Państwa oraz w Spółkach z Udziałem Skarbu Państwa. the day i forgot to do my homework how to write an introduction for argumentative essay proofreading synonym grammar homework help online Doświadczenie zawodowe: homework assignment helper order paper online Tomasz Jurczyk pracował kolejno: http://ccsa.edu.sv/study.php?online=thesis-about-compare-and-contrast thesis about compare and contrast 1990 - 1996 PHPU „TiM” Sp. z o.o Specjalista obrotu towarowego
1995 – 1998 CIN CIN Sp. z o.o Dyrektor d/s organizacji i produkcji Członek Zarządu
1995 – 2001 PHPU „TiM” Sp. z o.o Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Członek Zarządu
1998 - 2005 „Rodzinny Dom” Sp. z o.o Wiceprezes Zarządu
2001 – 2004 „TiM” S.A Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Wiceprezes Zarządu
2005 - nadal „TiM” S.A Dyrektor d/s organizacji i produkcji, Prezes Zarządu

Ponadto Tomasz Jurczyk zasiada w Radzie Nadzorczej ŚRUBENA UNIA S.A. w Żywcu od 2006 roku, Radzie Nadzorczej Kuźnia Polska S.A. od 2008 roku, Radzie Nadzorczej MCS sp. z o.o. w Żorach od 2009 roku, Radzie Nadzorczej ARMAK sp. z o.o. w Sosnowcu od 2011 roku, Radzie Nadzorczej Avallon MBO S.A. w Łodzi od 2005 roku, Radzie Inwestorów AVALLON MBO FUND, Radzie Nadzorczej Techmadex S.A. w warszawie od 2014 roku oraz Radzie Nadzorczej MASTERFORM S.A. od 2015 roku.

Tomasz Jurczyk jest udziałowcem lub akcjonariuszem wyżej wymienionych spółek, w których pełni funkcję Prezesa lub zasiada w Radzie Nadzorczej.

Tomasz Jurczyk nie prowadzi działalności konkurencyjnej względem Spółki ZETKAMA S.A. jako wspólnik, nie jest członkiem organu spółki konkurencyjnej w stosunku do Spółki ZETKAMA S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

conclusion smoking essay