Notice: Undefined index: prigod in /home/masterfor/www/administrator/.md5 on line 733
Michał Zawisza - Masterform

Michał Zawisza

Członek Rady Nadzorczej geometry right triangles homework help http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=chicago-essay chicago essay http://ccsa.edu.sv/study.php?online=owl-purdue-paraphrasing owl purdue paraphrasing

http://cs.gmu.edu/~xzhou10/semester/thesis-statement-for-gay-marriage-essay.html thesis statement for gay marriage essay http://projects.csail.mit.edu/courseware/?term=neurology-essay neurology essay Wykształcenie: democratic essay custom college essay Michał Zawisza jest absolwentem kierunku Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stp. w Łodzi. http://cs.gmu.edu/~xzhou10/semester/thesis-format-ecu.html thesis format ecu Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresy finansów, strategii, doradztwa inwestycyjnego, zintegrowanych systemów informatycznych oraz zarządzania. http://manila.lpu.edu.ph/about.php?test=essay-doc essay doc http://cs.gmu.edu/~xzhou10/semester/sample-thesis-introduction-for-inventory-system.html sample thesis introduction for inventory system the chosen essay Doświadczenie zawodowe: http://www.cs.odu.edu/~iat/papers/?autumn=standard-notation-homework-help standard notation homework help informal essay writing Pracował w PBG Bank S.A. w Łodzi w Departamencie Skarbu (dealer walutowy) i Grupie Zarządzającej ŁÓDŹ Sp. z o.o., Grupie PBG Bank (inwestycje private equity). Następnie był odpowiedzialny za inwestycje kapitałowe i zarządzanie płynnością Grupy Próchnik S.A. W latach 1999-2001 pełnił funkcję Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju (prokurent) w ZWOLTEX S.A. w Zduńskiej Woli, gdzie odpowiadał za restrukturyzację spółki i projekty strategiczne (m.in.: restrukturyzacja finansowo-majątkowa, organizacyjna, budżetowanie, wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP - SAP). Od 2001 roku współzałożyciel i wiceprezes AVALLON Sp. z o.o., uczestnik i doradca w transakcjach lewarowanych i wykupów menedżerskich, członek Klubu MBI&MBO, a także współorganizator corocznej konferencji "Wykupy Menedżerskie i Transakcje Lewarowane w Polsce".
Przewodniczący Rad Nadzorczych w AVALLON MBO S.A. w Łodzi, FITEN S.A. w Katowicach, GOOD FOOD S.A. w Skórzewie, wiceprzewodniczący rady nadzorczej Śrubena Unia S.A. w Żywcu.

Michał Zawisza nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki ZETKAMA S.A. jako wspólnik, nie jest członkiem organu spółki konkurencyjnej w stosunku do ZETKAMA S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

help title essay